Hakkımızda

Pet224 Veteriner Kliniği

Pet224 Kimdir ?

Deneyimli veteriner hekimlerimiz ve modern tesislerimizle, evcil dostlarınızın sağlığına ve mutluluğuna odaklanıyoruz. Her bir evcil dostumuzu kendi ailemiz gibi görerek, kaliteli ve güvenilir veteriner bakımını sunmayı amaçlıyoruz. Nilüfer Veteriner Kliniği Evcil dostlarınızın sağlığı ve refahı bizim önceliğimizdir.

pet-food.png
Bursa Pet Pansiyon Hizmeti

Evcil dostlarınız için güvenilir ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Bursa Kedi - Köpek oteli hizmeti, deneyimli personeli ve temiz tesisleriyle evcil dostlarınızın rahatlığını sağlar.

dog-training.png
Bursa Klinik Hizmetleri

Deneyimli veteriner hekimlerimiz ve modern tıbbi ekipmanlarımızla, köpeklerden kedilere geniş bir yelpazede veteriner bakımı sunarak evcil dostlarınızın sağlığını koruyoruz.

10+
Yıllık Tecrübe
10 yıldır sektördeki deneyimimizle, evcil dostlarınızın sağlığına ve mutluluğuna önem veriyoruz. Güvenilir ve uzman bir ekip olarak, her zaman en iyisini sunmaya odaklanıyoruz.
8746+
Mutlu Müşteri
Gururla belirtmek isteriz ki, bugüne kadar 8.746+'dan fazla müşteriye hizmet verdik. Müşteri memnuniyeti bizim için en büyük önceliktir ve her zaman memnuniyetlerini sağlamak için çalışıyoruz.
Değerlerimiz

Pet224 Veteriner Kliniği

Pet224 olarak, işimizi yaparken belirlediğimiz temel değerlerimizle hareket ediyoruz. Bu değerler, her bir çalışanımızın ve müşterimizin deneyimini şekillendirirken bizi yönlendirir.

owner.png
Vizyonumuz

Bursa'nın önde gelen veteriner klinikleri arasında yer alarak, evcil dostlarımızın yaşamlarını uzun ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine katkı sağlamak ve toplumda hayvan sevgisini ve bilincini artırmak.

kitten.png
Misyonumuz

Evcil dostlarınızın sağlığı ve mutluluğunu en üst düzeyde tutmak için kaliteli ve özenli veteriner hizmetleri sunmak, onların yaşamlarına değer katmak ve sahiplerine huzur vermek.

Pet224 Bursa Veteriner Kliniği
Ekibimiz

Profesyonel Ekibimiz

Ervin Atasoy

Kurucu Veteriner Hekim
Hemen Arayın