Hizmetlerimiz

Dahiliye Hizmetleri

Sevgili evcil dostlarımız, bizler için sadece hayvanlar değil, aynı zamanda ailemizin bir parçasıdırlar. Onların sağlık ve mutluluğu da bizim için son derece önemli. Bu noktada, veteriner dahiliye uzmanlığımızla, evcil hayvanlarınızın iç hastalıkları alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Her bir evcil hayvan dahiliye uzmanımız, onların en iyi bakımı alması için son teknoloji tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır.

Dahiliye

Evcil hayvanınızın sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için düzenli olarak dahiliye kontrollerinin yapılması gereklidir. Bizler; sindirim sistemi, nefes yolları, böbrek ve idrar yolları, karaciğer, kalp ve dolaşım sistemi gibi hayati organların fonksiyonlarını detaylıca inceliyoruz. Böylece, olası problemlerin erken teşhis edilmesini sağlıyoruz.

Evcil dostlarınızın tıbbi dahiliye ihtiyaçları söz konusu olduğunda, onlara en kaliteli ve şefkatli hizmeti sunmak için buradayız. Onların konforu ve sağlığı, bizim için her şeyden önemli. Evcil hayvanlarınıza yönelik dahiliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, randevu oluşturmak veya sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Evcil hayvanınızın sağlığıyla ilgili herhangi bir endişeniz varsa veya yalnızca rutin bir kontrol için zamanı geldiyse, profesyonel veteriner dahiliye ekibimiz size yardımcı olmak için her zaman burada. Deneyimli ve bilgili veteriner hekimlerimiz, en güncel tedavi yöntemlerini kullanarak en doğru bakımı sağlamak için her zaman hazırız. Bursa Veteriner Kliniği Dahiliye Hizmet Alanları.

Evcil hayvanlarınızın ömür boyu sağlık ve esenlik içinde olmasını sağlamak için gerekli tüm dahiliye hizmetlerini, en yüksek standartlarda sunmaktan gurur duyuyoruz. Onların her zaman yanında olmak, bizim için bir onur ve sorumluluktur. Güvenilir ve tecrübeli bir veteriner dahiliye ekibi arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

HizmetDetaylar
Dahiliye MuayenesiGenel sağlık kontrolü, önleyici sağlık hizmetleri
Teşhis HizmetleriKan testleri, radyoloji, ultrasonografi
Acil Servis7/24 acil veteriner dahiliye hizmeti
Kronik Hastalıkların YönetimiYönetim ve tedavi planlama
Aşı ve Koruyucu HizmetlerDüzgün bir aşılama programı ve parazit kontrolü
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Picture of Vet. Hek. Ervin Atasoy
Vet. Hek. Ervin Atasoy

Vet. Hek. Ervin Atasoy Pet224 Bursa Veteriner Kliniğinde Hizmet Vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın