Hizmetlerimiz

Aşılama ve Kontrol Programları

Evcil dostunuzun sağlığı her şeyden önemli. Onların sağlıklı ve mutlu bir ömür sürdürmeleri için düzenli aşılarını yaptırmak ve bu aşıların takibini yapmak büyük önem taşır. Uzman veteriner hekim kadromuz ile sizlere “Veteriner Aşı Takip Hizmeti” sunuyoruz. Sevimli dostunuzun tüm aşı takvimini yönetmek ve aşılarının zamanında yapılmasını sağlamak artık bizim görevimiz.

Bursa Pet Aşı Hizmeti

Üstün “Takip Hizmetimiz” ile aşı takvimi kaosuna son! Evcil hayvanınızın aşı geçmişini, gelecek aşılarını ve sağlık bilgilerini kolaylıkla takip edebileceğiniz bir sistem geliştirdik. Tüm bunlar, hayvan sağlığı konusunda eğitimli ve deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından yürütülmekte olup, evcil dostunuzun sağlık geçmişini en iyi şekilde koruyoruz. Bursa veteriner hizmeti almak isteyenlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kolay kullanımı ve anlaşılır ara yüzü ile sadece birkaç tıkla evcil hayvanınızın aşı takvimine erişebilir, aşılarının gerçekleştiği tarihleri ve gelecek aşı tarihlerini gözden geçirebilirsiniz. Unutulmazlık problemini tamamen ortadan kaldıran sistemimiz ile evcil dostunuzun önemli aşılarını asla kaçırmayacaksınız. Aşılama sırasında herhangi bir soru veya endişeniz olduğunda ise, profesyonel destek ekibimiz her zaman yanınızda olacak.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Picture of Vet. Hek. Ervin Atasoy
Vet. Hek. Ervin Atasoy

Vet. Hek. Ervin Atasoy Pet224 Bursa Veteriner Kliniğinde Hizmet Vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın